Paylaşım Yeri...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Yeri...

Giriş yapAnasayfaKapıLatest imagesKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Yuh beee..
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:32 pm tarafından SaR1umur

» online oyunlar
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:29 pm tarafından SaR1umur

» online footbal oyunu
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:27 pm tarafından SaR1umur

» B€Ş>KTAŞ SÖZLERİ__2
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:26 pm tarafından SaR1umur

» B€Ş>KTAŞ SÖZLERİ
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:25 pm tarafından SaR1umur

» KıSa GaLaTaSaRaY sÖzÜ
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:22 pm tarafından SaR1umur

» GaLaTaSaRaY
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:21 pm tarafından SaR1umur

» galatasaray sözleri
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:20 pm tarafından SaR1umur

» GaLaTaSaRaY
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:19 pm tarafından SaR1umur

Nisan 2024
PazPtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
KÆßUS¯ADMİN
Çetin Çetinkaya-Zu Spat I_vote_lcapÇetin Çetinkaya-Zu Spat I_voting_barÇetin Çetinkaya-Zu Spat I_vote_rcap 
GorsaN
Çetin Çetinkaya-Zu Spat I_vote_lcapÇetin Çetinkaya-Zu Spat I_voting_barÇetin Çetinkaya-Zu Spat I_vote_rcap 
ZoRGoNai
SaR1umur
elessar
emirhan55
yunusoo
Istatistikler
Toplam 16 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: rotasiz

Kullanıcılarımız toplam 163 mesaj attılar bunda 161 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Paylaşım Yeri... adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Paylaşım Yeri... adresi saklayın ve paylaşın
Ortaklar

Çetin Çetinkaya-Zu Spat

YazarMesaj
ZoRGoNai
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 0

Başarı
Başarılar:
Çetin Çetinkaya-Zu Spat Left_bar_bleue15/15Çetin Çetinkaya-Zu Spat Empty_bar_bleue  (15/15)

Çetin Çetinkaya-Zu Spat Empty
MesajKonu: Çetin Çetinkaya-Zu Spat   Çetin Çetinkaya-Zu Spat Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 6:27 pm

Hani beni burakmayacaktın ölüm alıp gitti seni benden sana son kez sarılamadan seni seviyorum diyemeden (nakarat)
Bu bizim ilk tartışmamızdı sana karşı çok ileri gitmiştim sevgimizde çok hata vardı bu yüzden seni kaybetmiştim çok üzdün beni sen beni kıdın kalbimi affet aşkım beni aşkım bırakma beni çünkü seviyorum senii (nakarat)
Seni çok seviyorum de aşk acı geliyor bana sen yanımda olmayınca içimden çok şeyler kopuyor bu aşk bana acı veriyor görüşecektik konuşacaktık sevgimize çağre bulacaktık bir çözüm istedin benden seninle yeniden başlayacaktık ama yine olmadı tartışmamız başladı kalktım ayağa koştum kapıya herşeyin sebebi benn(nakarat)allahıma yalvarıyorum beni yanına al diye bu ondan son dileğim sana kavuşabilmek için (3kez)sana seviyorum demek içinn

Çetin Çetinkaya-Zu Spat
1 sayfadaki 1 sayfası